F.A.Q. Обратная

связь

Документация Мобильное

приложение

 / Яку систему моніторингу вибрати?
Опубликовано: 24/05/2017

Яку систему моніторингу вибрати?


Будьте уважні та обережні при покупці gps глонасс трекера, аналізуйте інформацію, яка на Вас ллється з радіоефіру та Інтернету, приходить спамом на Вашу пошту. Адже тим людина і відрізняється від братів наших менших, що може і повинна критично аналізувати та оцінювати інформацію, що надходить.
   При виборі системи моніторингу транспорту і gps Глонасс трекера, користувачам слід звернути увагу на такі складові:
 
1. Чи є у компанії своє програмне забезпечення (ПО)? (Так воно добре чи погано оціните самі), або компанія пропонує використовувати ПО стороннього виробника. Якщо свого ПО немає, то це означає для Вас, що доробок під конкретні Ваші завдання, Ви від нього не доб'єтеся!
 
2. Яке gps обладнання Вам пропонують, а саме, відкритий або закритий у нього протокол передачі даних. Чи зможете Ви з цим gps Глонасс обладнанням обслуговуватися в іншого оператора моніторингу транспорту? Зрозумійте для себе, ще в момент прийняття рішення про купівлю та встановлення супутникового gps обладнання, чи зможете Ви ці gps трекери підключити до іншого ПО, якщо Вам у цього оператора щось не сподобається, або Ви знайдете більш вигідну пропозицію по обслуговуванню. Ви можете опинитися в ситуації, коли будете прив'язані до своєї системи навігації ГЛОНАСС, а перед Вами буде стояти дилема про покупку нового gps обладнання або оплати необґрунтовано завищеної абонентської плати!

 

3. Чи є на сайті виробника gps модулів докладна і вичерпна інформація про обладнання та надання послуг. Опис Глонасс gps обладнання та системи моніторингу транспортних засобів повинно знаходитися на сайті максимум в три кліка, інакше Вам морочать голову, будьте впевнені!
 
   І останнє. Все в світі має свою вартість, безкоштовного нічого немає. Реальний параметр, який представляє інтерес - це співвідношення ціна / якість, і, на жаль, часто його потрібно обраховувати самостійно вже після покупки gps трекера і підключення його до супутникової системи моніторингу.
 

Компанія «Електронік Технолоджі» надає gps обладнання і gps Глонасс систему моніторингу власного виробництва хорошої якості і за вигідними цінами. Завдяки web сервісу ISMO можна відстежувати місце свого перебування, пробіг, історію маршруту транспорту. Для існуючих, а також для нових клієнтів, є можливість підключитися до наступних тарифних планів - «Безкоштовний», «Бізнес» і «Інтегратор»:

 

Оптимальні тарифні плани ISMO4

  "Безкоштовний" "Бізнес" "Бізнес+" "Інтегратор"
Допустима кількість авто на одному обліковому записі: 1 не обмежено не обмежено не обмежено
Період зберігання історії пересування останні 3 дні останній рік останні 2 роки не обмежено
Максимальний період побудови треку за 1 день до 7 днів до 10 днів до 14 днів
Максимальний період побудови звіту за 1 день за 30 днів за 60 днів до 90 днів
Можливість підключення сторонніх трекерів ні так так так
Можливість підключення датчиків ні так так так
Доступна кількість операторів 1 5 10 не обмежено
Доступна кількість геозон 3 20 30 не обмежено
Доступна кількість подій 3 30 60 не обмежено
Використання конструктора звітів ні так так так
Підтримка по EMAIL та TICKET так так так так
Підтримка по телефону ні так так так
Послуга "Цілком таємно"1 так так так так
Абонплата

0 грн/міс/авто

80 грн/міс/авто

90 грн/міс/авто

- Від 30 до 59 одиниць підключених авто -
70 грн/міс/авто
- Від 60 до 99 одиниць підключених авто -
60 грн/міс/авто
- Від 100 одиниць підключених
авто -
50 грн/міс/авто

1Послуга доступна для всіх тарифних планів і тарифікується окремо. Підтримується тільки пристроями «Gryphon MINI», «Gryphon MINI AE», «CarTrack».

 

 

Купити gps трекери, а також дізнатися детальнішу інформацію про програмно-апаратні комплекси моніторингу та охорони транспорту GRYPHON і «CAR TRACK», а також про систему супутникового моніторингу можна в компанії "Електронік Технолоджі" по тел .: +38 (044) 291 00 44, або E-mail: info@cars-control.com.ua

Top