F.A.Q. Документация Обратная связь
GPS/Глонасс мониторинг транспортных средств Защита от угона. Контроль топлива. Отслеживание местоположения обьектов в режиме реального времени. Создание отчётов по движению транспорта.
+38 044 291 00 44
ISMO - интерактивный WEB интерфейс
Используйте Интернет, чтобы увидеть свой автомобиль на карте мониторинга. узнать больше..

 / Управління транспортом на підприємстві
Опубликовано: 05/01/2018

 

Чітке і правильне управління транспортом на підприємстві безпосередньо відображається на рівні виробництва та підсумковому прибутку. Особливо це стосується компаній, що займаються перевезеннями різних типів вантажів, а також небезпечних речовин. Компанія Електронік Технолоджі спеціалізується на реалізації сучасного обладнання з відстеження місця розташування транспорту на підприємстві, контролю витрат палива та інших показників.

 

Система управління транспортом на підприємстві призначена для того, щоб керівництво могло контролювати, як працівники виконують свої обов'язки, як часто вони роблять перерви і не зменшується чи в баках паливо, при малому транспортному навантаженню. Існує безліч датчиків, які можна вмонтувати в службове авто для того, щоб фіксувати, наскільки ретельно виконується робота, чи не відхиляється водій від призначеного маршруту. Не менш корисними будуть датчики в тих випадках, коли автомобіль був викрадений або водій перестав виходити на зв'язок. Завдяки сучасній техніці оператор зможе відстежити місце розташування автомобіля і заблокувати його роботу. Такі заходи безпеки актуальні при транспортуванні цінних і небезпечних вантажів.

 

Компанія Електронік Технолоджі надає повний спектр послуг з реалізації, встановлення та обслуговування сучасних систем GPS для контролю транспорту враховуючи всі побажання клієнта. Для установки даного обладнання, просто зв'яжіться з представниками нашої компанії.

 

Купити gps трекери, а також дізнатися детальнішу інформацію про програмно-апаратні комплекси моніторингу та охорони транспорту GRYPHON і «CAR TRACK», а також про систему супутникового моніторингу можна в компанії "Електронік Технолоджі" по тел .: +38 (044) 291 00 44, або E-mail: info@cars-control.com.ua

Top