F.A.Q. Обратная

связь

Документация Мобильное

приложение

 / Як працює GPS-трекер?
Опубликовано: 14/11/2017

Як працює GPS-трекер?

 

Робота GPS-трекера досить проста. Сама технологія для користувача пристрою виглядає наступним чином: невеликий прилад приймає дані з супутників про місцезнаходження за допомогою приймача GPS, потім відправляє ці дані на спеціалізований сайт в інтернеті, а також на мобільний телефон власника трекера. Власник може відстежити весь шлях по карті на сайті в режимі онлайн з будь-якого пристрою (планшета, персонального комп'ютера або телефону).

 

Технічно ж все трохи складніше. Трекер не може працювати без попередньо встановленої в нього sim-карти, яка по каналу GPRS (мобільний інтернет) відсилає інформацію про точки місцезнаходження на карті на ваш мобільний телефон і на спеціалізовані сайти. Завдяки створюваному треку ви зможете не просто визначити місцезнаходження приладу, але і простежити весь шлях. Функція збереження маршруту так само необхідна людям, які займаються вантажоперевезеннями, для відстеження цінних вантажів по дорозі.

 

Купити gps трекери, а також дізнатися детальнішу інформацію про програмно-апаратні комплекси моніторингу та охорони транспорту GRYPHON і «CAR TRACK», а також про систему супутникового моніторингу можна в компанії "Електронік Технолоджі" по тел .: +38 (044) 291 00 44, або E-mail: info@cars-control.com.ua

Top