F.A.Q. Обратная

связь

Документация Мобильное

приложение

 / JLR TRACKSTAR - спокій власників авто
Опубликовано: 18/09/2017

JLR TRACKSTAR - спокій власників авто

 

Угон автомобіля - факт сучасного життя, який приносить безліч проблем. Крім того, існує велика ймовірність, що авто так і не знайдуть. Тому автовиробник Jaguar Land Rover з початку 2017 року пропонує клієнтам сучасну систему JLR Trackstar, яка дозволяє повернути автомобіль у разі викрадення.

 

JLR Trackstar (Jaguar Trackstar і Land Rover Trackstar) - це єдиний спосіб знаходження транспортного засобу, схвалений компанією Jaguar Land Rover Ltd (JLR). JLR Trackstar визначає місце розташування викраденого транспортного засобу кожні 20 секунд за допомогою унікального вбудованого датчика пересування.

 

Погодьтеся, адже ймовірність повернення автомобіля власнику значно збільшиться, якщо поліцію оперативно сповістять про викрадення. При фіксації факту викрадення транспортного засобу, повідомлення від системи JLR Trackstar надійде в диспетчерський центр і місце розташування автомобіля буде визначено за допомогою технологій GPS і GSM. Навіть якщо акумулятор від'єднаний зловмисниками, сигнал все одно буде надходити в диспетчерський центр завдяки автономному живленню системи.

 

Головними перевагами JLR Trackstar можна назвати такі функції:

 - Автоматичне включення відразу після виключення запалення
 - Контроль 24/7, який забезпечує диспетчерський центр
 - Попередження про низький заряд акумулятора
 - Зона обслуговування в країнах Європи * (стандартна опція)
 - Співпраця з поліцією для швидкого реагування
 - Власники автомобілів Jaguar і Land Rover отримують додаткову перевагу, крім самого автомобіля - вони виїжджають з автосалону з уже встановленою сертифікованою системою знаходження транспортного засобу.

 

* Діє на території країн: Андорра, Австрія, Бельгія, Болгарія, Хорватія, Кіпр, Чехія, Данія, Естонія, Фінляндія, Франція, Німеччина, Греція, Угорщина, Ірландія, Італія, Латвія, Литва, Ліхтенштейн, Люксембург, Монако, Нідерланди, Норвегія, Польща, Португалія, Румунія, Росія, Словаччина, Словенія, Іспанія, Швеція, Швейцарія, Туреччина та Україна.

 

Купити gps трекери, а також дізнатися детальнішу інформацію про програмно-апаратні комплекси моніторингу та охорони транспорту GRYPHON і «CAR TRACK», а також про систему супутникового моніторингу можна в компанії "Електронік Технолоджі" по тел .: +38 (044) 291 00 44, або E-mail: info@cars-control.com.ua

Top