F.A.Q. Обратная

связь

Документация Мобильное

приложение

 / Вітаємо з Днем Незалежності України!
Опубликовано: 23/08/2016

Вітаємо з Днем Незалежності України!

 

Колектив компаніїї "Електронік Технолоджи" від щирого серця вітає всіх із найбільшим національним святом
українського народу — Днем незалежності України!

 

24 серпня – це не просто День народження держави, це світле свято здійснення мрій і сподівань багатьох поколінь наших предків, які з любов’ю творили й плекали українську націю, рідну мову, самостійну державу, мужньо боролися за її майбутнє.

Прийнявши 25 років тому історичний документ виняткового значення для долі українського народу - Акт проголошення незалежності України - Україна заявила про себе на увесь світ як суверенна, демократична та правова держава, а громадяни України отримали право обирати владу і самим її представляти, державні гарантії безпечного, успішного, стабільного сьогодення, можливість самим вирішувати свою майбутню долю.

Ми переконані, що для кожного з нас Батьківщина починається зі свого рідного дому. Для нас цим домом є наш чудовий край. Нам усім хочеться, щоб у домі панували щастя і добро, у суспільстві – порозуміння і згуртованість, на рідній землі – мир та любов!

То ж будьмо щасливими в добрих справах! Хай єднає нас свята батьківська земля, прадавні благородні звичаї і традиції!

Нехай свято Незалежності духмяним серпневим запахом українського хліба принесе у ваш дім щастя і добро, порозуміння та згуртованість, мир та любов!

Міцного здоров’я, бадьорості духу, успіхів у всіх починаннях!

Top