F.A.Q. Обратная

связь

Документация Мобильное

приложение

 / GPS моніторинг таксі автопарку
Опубликовано: 26/04/2017

GPS моніторинг таксі автопарку

 

Система супутникового ГЛОНАСС / GPS моніторингу є одним з найбільш затребуваних типових рішень водіїв і служб таксі, а також для підприємства в цілому.
На якість сервісу і лояльність клієнтів впливають такі фактори як швидка подача таксі і оптимальний вибір найближчої до клієнта машини.
Супутниковий моніторинг здійснює якісний контроль автотранспорту, а саме:
-контроль транспортних засобів в режимі реального часу;
-виключення випадків простою транспорту;
-підвищення дисципліни персоналу;
-отримання актуальної інформації про зайнятість транспорту за допомогою GPS трекера;
-здійснення за допомогою GPRS і GSM контролю відхилень від заданого маршруту;
-забезпечення максимальної ефективності роботи транспортного парку;

Встановивши gps трекер CAR TRACK або GRYPHON, Ви з невеликими витратами і зусиллями зможете поліпшити роботу свого таксопарку, тим самим спростивши роботу диспетчерам, і при цьому, отримавши можливість оптимізувати і знизити витрати. Завдяки GPS моніторингу, водій завжди може скористатися тривожною кнопкою у випадку небезпеки, і диспетчер одразу відреагує на виклик. Безпека під час перевезення пасажирів відіграє не останню роль в таксі, особливо в екстремальних ситуаціях на дорозі.

Купити gps трекери, а також дізнатися детальнішу інформацію про програмно-апаратні комплекси моніторингу та охорони транспорту GRYPHON і «CAR TRACK», а також про систему супутникового моніторингу можна в компанії "Електронік Технолоджі" по тел .: +38 (044) 291 00 44, або E-mail: info@cars-control.com.ua

Top