F.A.Q. Обратная

связь

Документация Мобильное

приложение

 / Система контролю витрат палива
Опубликовано: 23/10/2017

Система контролю витрат палива

 

Витрати на пальне є однією з основних складових транспортних витрат будь-якої компанії, що має власний автопарк. В особливій мірі контроль витрати палива хвилює транспортні фірми, що спеціалізуються в сфері перевезень пасажирів і вантажів. Істотне зниження витрат на ПММ є ефективною економією бюджету будь-якої компанії, і дозволяє, тим самим, направити вивільнені кошти на розвиток своєї бізнес діяльності.

 

Система слідкування за паливом, розроблена на основі навігаційного комплексу ГЛОНАСС, надає можливість ефективніше контролювати рівень витрат на ПММ. З її допомогою можна відстежити:

 - кількість і обсяг заправленого пального і його зливу, включаючи місце і час зливів і заправок
 - залишки пального на поточний момент часу
 - наявність «лівих» рейсів
 - контроль витрати палива

 

В даний час облік і контроль витрати палива на підприємствах проводиться за допомогою математичних розрахунків. Планований пробіг автомобіля множиться на передбачувані витрати пального на 100 км шляху. Однак такий розрахунок не передбачає використання даних про можливе перевантаження транспортного засобу, затори, стан дорожнього полотна та інших нюансів. Це призводить до спотворення реальних показників, оскільки часто перевірити дорожню ситуацію в більшості випадків не представляється можливим.

 

Найбільш ефективною в цьому випадку є система контролю палива. Вона дозволяє отримувати точні дані про витрати ПММ і реальний пробіг автомобіля. Система контролю палива прив'язана до високотехнологічного комплексу ГЛОНАСС, що забезпечує максимально коректний супутниковий моніторинг рівня витраченого пального транспортним засобом. Відмінною рисою системи стеження за паливом є те, що її датчики реєструють кожну заправку і злив пального.

 

Якщо особливості експлуатації автотранспорту допускають застосування рекомендацій за видатковими нормам ПММ, встановленим в інструкції Міністерства транспорту, то установка системи контролю палива в даному випадку підходить ідеально.

 

Процес інсталяції системи стеження за паливом передбачає два етапи робіт. Спочатку нашими фахівцями уточнюється марка і модель транспортного засобу, а також базовий показник пального, яке витрачається. Система контролю палива включає поправочні коефіцієнти, які впливають на зміну розрахункового споживання пального автомобілем в тих чи інших ситуаціях. Дані показники можуть змінюватися в залежності від облікової політики, що проводиться конкретним підприємством. Поправочні коефіцієнти даються на роботу транспортного засобу в умовах міського циклу їзди, висоту над рівнем моря, експлуатацію автомобіля поза межами міста, зношеність транспорту. Нормативи витраченого пального, розраховані по пробігу автомобіля, з урахуванням зазначених вище коефіцієнтів, є найбільш економічним рішенням, і в більшості випадків (при використанні малотоннажного і легкового транспорту) надає можливість з високим ступенем точності контролювати переміщення транспортних засобів і витрати на ПММ. Розрахункові норми витрат пального для вантажної техніки повинні також враховувати показники маси перевезених вантажів, що прямо впливає на рівень витраченого ПММ.

 

Купити gps трекери, а також дізнатися детальнішу інформацію про програмно-апаратні комплекси моніторингу та охорони транспорту GRYPHON і «CAR TRACK», а також про систему супутникового моніторингу можна в компанії "Електронік Технолоджі" по тел .: +38 (044) 291 00 44, або E-mail: info@cars-control.com.ua
Top