F.A.Q. Обратная

связь

Документация Мобильное

приложение

 / П'ятірка автобрендів преміум класу
Опубликовано: 20/09/2017

П'ятірка автобрендів преміум класу

 

На українському ринку преміум авто вже не перший рік задає тон незмінна п'ятірка брендів: BMW, Mercedes-Benz, Audi, Lexus, Land Rover. Частка цих марок традиційно перевищує 80% від загального числа продажів в сегменті.

 

За першу половину 2017 року в Україні було реалізовано 5594 авто преміум класу, з них 4655 машин, прикрашені емблемами вищезазначеної топ-п'ятірки. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року продажі в сегменті зросли на 17,92%.

Статистика продаж автомобилей

Лідерство як і раніше утримує компанія BMW, хоча кількість реалізованих автомобілів зменшилася на 6% - 1406 авто проти торішніх 1499. Найпопулярнішою моделлю бренду залишається кросовер X5 (382 авто), на частку якого припадає майже третина від загального продажу бренду. Безуспішно наздогнати ним намагалися більш компактні позашляхові моделі X3 (230) і X1 (205).

 

MERCEDES-BENZ

 

Mercedes-Benz, навпаки, збільшив продажі своїх моделей майже на 20% (1209 авто проти 1019), але до просівших баварців не дотягнувся. Майже половина реалізованих авто з трипроменевою зіркою на капоті - це кросовери GLE (533 авто). За рахунок значного зростання продажів моделі навіть вдалося обійти прямого конкурента BMW X5, який до цього був серед лідерів в класі. Також поліпшили свої позиції флагманський позашляховик GLS (209 авто) І компактний кросовер GLC (122 авто).

Статистика продаж Mercedes

AUDI

 

Ще більш ефективну динаміку зростання продемонструвала компанія Audi, збільшивши продажі на 45% (1040 проти 713). Беззаперечним лідером бренду є флагманський кросовер Q7 (566 авто), який в цьому році зумів випередити своїх прямих конкурентів з Мюнхена і Штутгарта. Завдяки виходу на ринок нового покоління кросовер Q5, в свою чергу, також зміг похвалитися стрибком популярності, збільшивши мізерний минулорічний тираж з 21 авто до 144! Більше перевершити планку в 100 екземплярів жодної моделі з Інгольштадта не вдалося.

Статистика продаж Audi

LEXUS

 

Бренд Lexus також істотно зміцнив свої позиції на ринку, показники японців покращилися на 35% (609 авто проти 449). Найбільший внесок зробив кросовер RX, що розійшовся в кількості 330 екземплярів. Друга позиція з великим відставанням у позашляховика LX (148 авто), А на третьому місці розмістився седан ES. Кросовер NX в цьому році випав з топ-трійки, оскільки продажі моделі несподівано скоротилися майже вдвічі.

Статистика продаж Lexus

LAND ROVER 

 

Компанія Land Rover незважаючи на невеликий спад продажів (на 5,5%) не випала з Топ-5. Британцям вдалося реалізувати всього 391 автомобіль. Кращий результат традиційно у флагманського Range Rover - 102 автомобіля. Решта моделей не надто відстали від лідера, за винятком позашляховика Discovery, продажі якого знизилися майже на чверть і навіть зміна поколінь не змогла вплинути на попит.

Статистика продаж Land Rover

Таким чином, згідно зі статистикою продажів за перші шість місяців цього року, преміальний сегмент продовжує зростати. Більшості популярних моделей вдалося зберегти лідерські позиції в своїх сегментах. При цьому, на жаль, не знизився попит на лідерів і на чорному ринку - кількість угонів дорогих машин невпинно зростає. Не економте на захисті свого авто і робіть вибір тільки на користь якісних систем охорони, наприклад, від компанії Електронік Технолоджі.

 

Купити gps трекери, а також дізнатися детальнішу інформацію про програмно-апаратні комплекси моніторингу та охорони транспорту GRYPHON і «CAR TRACK», а також про систему супутникового моніторингу можна в компанії "Електронік Технолоджі" по тел .: +38 (044) 291 00 44, або E-mail: info@cars-control.com.ua

Top