F.A.Q. Обратная

связь

Документация Мобильное

приложение

 / Комплекси супутникового моніторингу
Опубликовано: 19/05/2017

Комплекси супутникового моніторингу

 

  Система супутникового GPS моніторингу - це система спостереження за рухомими об'єктами. Спостерігати можна за людьми, автомобілями, технікою і тваринами.
   Система супутникового GPS моніторингу транспорту - це комплекс, який створений для контролю транспортних засобів.
  Супутниковий моніторинг транспорту - це система, яка призначена для відстеження автомобілів, визначення їх графіків пересування, перегляду відхилень, контролю швидкості їх руху і напрямки.
  Систему супутникового gps моніторингу транспорту застосовують для визначення місцезнаходження автомобіля. Мета моніторингу - це віддалений контроль транспортних засобів, який спрощує роботу диспетчерів, допомагає різним підприємствам без проблем здійснювати доставку вантажів і перевезення людей. Автомобільні системи gps застосовують як на великих підприємствах, так і для контролю особистих автомобілів.

Ще однією перевагою системи є безпека. Відстежуючи різні параметри своїх транспортних засобів, керівники можуть бути впевненими в безпеці свого персоналу, робочої техніки і всього автопарку цілком.
   Навігаційна система GPS, в першу чергу, це - можливість економії для кожного підприємства. Супутниковий контроль транспорту допомагає водіям дотримуватися маршрута, дотримуватися графіків, і що найголовніше - не займатися шахрайством! Адже кожен директор знає, що таке зловживання палива, нецільове використання робочого транспорту, і як все це «б'є» по кишені компанії.
  GPS моніторинг транспорту надає дані по спостереженню за кожним транспортним засобом окремо.
 
  Система супутникового моніторингу - це дані:
- за місцезнаходженням автомобілів;
- про їх зупинках;
- про їх заправках;
- дані по пробігу;
- швидкості руху;
- роботі мотогодин;
- про реально пройдений маршрут та ін.
 
  Система супутникового GPS моніторингу транспорту - необхідність для великих підприємств, помічник автолюбителів і контроль над водіями.

Під назвою «комплекси GPS-моніторингу» можуть продаватися:
 
- GPS-трекери з мінімальним набором програмного забезпечення. В цьому випадку вартість системи дорівнює вартості трекерів плюс витрат на мобільний зв'язок, але користувач отримує мінімальні можливості і повинен самостійно проводити установку пристроїв, налаштування ПО і т. п.
- Програмно-апаратні комплекси, які становлять закінчені рішення. Сукупні витрати складаються з ціни gps обладнання, вартості серверного комп'ютера, вартості серверного та клієнтського ПЗ, вартості якісного підключення сервера до інтернету і електромережі, вартості послуг по впровадженню системи моніторингу та навчання користувачів, плюс оплати послуг інтернету і мобільний зв'язок.
- Програмні комплекси сумісні з різними контролерами і GPS трекерами, що надаються в оренду з серверних центрів в форматі Software as a service. Підприємства, в такому випадку, економлять на вартості серверного комп'ютера, його з'єднання з інтернетом і його обслуговуванні.
- Комплексні послуги за системою GPS моніторингу. У цьому випадку користувач отримує закінчене рішення, оплачуючи тільки самі трекери плюс фіксовану абонентську плату компанії-постачальнику, а також, можливо, послуги з установки пристроїв і навчання користувачів.
- При підрахунку сумарної вартості володіння (ТСО) слід враховувати всі витрати за період експлуатації системи GPS моніторингу в 3-5 років, що приблизно дорівнює часу морального старіння подібних систем. Вартість двох систем з близькою функціональністю в конкретному випадку може відрізнятися на порядок.
 
Компанія «Електронік Технолоджі» надає gps обладнання і gps Глонасс системи моніторингу власного виробництва хорошої якості і за вигідними цінами. Завдяки web сервісу ISMO можна відстежувати місце свого перебування, пробіг, історію маршруту транспорту. Для існуючих, а також для нових клієнтів, є можливість підключитися до наступних тарифних планів - «Безкоштовний», «Бізнес» і «Інтегратор».

 

Купити gps трекери, а також дізнатися детальнішу інформацію про програмно-апаратні комплекси моніторингу та охорони транспорту GRYPHON і «CAR TRACK», а також про систему супутникового моніторингу можна в компанії "Електронік Технолоджі" по тел .: +38 (044) 291 00 44, або E-mail: info@cars-control.com.ua

Top