F.A.Q. Обратная

связь

Документация Мобильное

приложение

 / Яка користь від моніторингу?
Опубликовано: 28/04/2017

Яка користь від моніторингу?

Моніторинг транспорту - це система контролю за транспортними засобами із застосуванням супутникової навігації (GPS / ГЛОНАСС) або інших подібних допоміжних приладів. При використанні цього методу для вирішення завдань транспортної логістики найчастіше використовують gps супутники, тому цей вид управління переміщення, ще називають GPS моніторинг. Використовувати таку методику може кожен, все необхідне gps обладнання легко знайти на сайтах виробників програмно-апаратних комплексів в мережі Інтернет.

Система супутникового моніторингу дає багато переваг, як для керівництва підприємств, так і для самих водіїв транспортних засобів. Дуже зручно мати повну і достовірну інформацію про всі транспортні засоби компанії. Таким чином, є хороша можливість абсолютного контролю рушійних об'єктів і можливість прийняття більш точних рішень для розвитку діяльності підприємства. Кожна дрібниця має значення. Несвоєчасне отримання сировини або невиконання встановлених термінів поставок може поставити під загрозу авторитет вашого підприємства і, як результат, всю вашу діяльність в цілому.

Але давайте подивимося на це з іншого боку - з боку водія. Застосування такої методики дозволяє уникнути декількох непередбачених моментів, які можуть виникнути в процесі поставок. Наприклад, якщо водій знаходиться в незнайомій місцевості, повністю виключається ймовірність затримки, так як він має детальний маршрут в своєму GPS. Також система GPS / ГЛОНАСС моніторингу рухомих об'єктів збільшує рівень безпеки: визначення місця розташування допомагає виявити викрадений транспортний засіб.

Є безліч різних супутніх технологічних рішень, починаючи від найпростіших і закінчуючи обладнанням з вбудованою системою автосигналізації, визначення швидкісного режиму, витрати палива та ін. Питання полягає тільки в тому, який комплекс моніторингу із безлічі варто вибрати. Все залежить від того, для яких цілей буде використовуватися дана система, і яку інформацію Ви хочете отримувати в результаті.

Налаштування системи супутникового моніторингу та контролю на підприємстві - дуже важливий крок на шляху до удосконалення обліку та логістики.

Застосування обладнання для контролю транспортних засобів стає все популярнішим в наш час. Використання нових технологій набагато спрощує процеси ведення обліку, скорочує витрати підприємств в рази. Моніторинг GPS Глонасс підходить як для величезних підприємств з безліччю автомобілів і необхідністю управління всім автопарком, так і для звичайних водіїв, які хочуть спростити собі життя і зайнятися самоконтролем своїх витрат.

Компанія «Електронік Технолоджі» надає gps обладнання і gps Глонасс систему моніторингу власного виробництва хорошої якості і за вигідними цінами. Завдяки web сервісу ISMO можна відстежувати місце свого перебування, пробіг, історію маршруту транспорту. Для існуючих, а також для нових клієнтів, є можливість підключитися до наступних тарифних планів - «Безкоштовний», «Бізнес» і «Інтегратор»:

 

Оптимальні тарифні плани ISMO4

  "Безкоштовний" "Бізнес" "Бізнес+" "Інтегратор"
Допустима кількість авто на одному обліковому записі: 1 не обмежено не обмежено не обмежено
Період зберігання історії пересування останні 3 дні останній рік останні 2 роки не обмежено
Максимальний період побудови треку за 1 день до 7 днів до 10 днів до 14 днів
Максимальний період побудови звіту за 1 день за 30 днів за 60 днів до 90 днів
Можливість підключення сторонніх трекерів ні так так так
Можливість підключення датчиків ні так так так
Доступна кількість операторів 1 5 10 не обмежено
Доступна кількість геозон 3 20 30 не обмежено
Доступна кількість подій 3 30 60 не обмежено
Використання конструктора звітів ні так так так
Підтримка по EMAIL та TICKET так так так так
Підтримка по телефону ні так так так
Послуга "Цілком таємно"1 так так так так
Абонплата

0 грн/міс/авто

80 грн/міс/авто

90 грн/міс/авто

- Від 30 до 59 одиниць підключених авто -
70 грн/міс/авто
- Від 60 до 99 одиниць підключених авто -
60 грн/міс/авто
- Від 100 одиниць підключених
авто -
50 грн/міс/авто

1Послуга доступна для всіх тарифних планів і тарифікується окремо. Підтримується тільки пристроями «Gryphon MINI», «Gryphon MINI AE», «CarTrack».

 

 

Купити gps трекери, а також дізнатися детальнішу інформацію про програмно-апаратні комплекси моніторингу та охорони транспорту GRYPHON і «CAR TRACK», а також про систему супутникового моніторингу можна в компанії "Електронік Технолоджі" по тел .: +38 (044) 291 00 44, або E-mail: info@cars-control.com.ua

Top