F.A.Q. Обратная

связь

Документация Мобильное

приложение

 / Профілактика та засоби захисту авто
Опубликовано: 27/10/2017

Профілактика та засоби захисту авто

 

Щорічно випускається, продається і купується велика кількість автомобілів. Незважаючи на відносно високу вартість, попит на автомобілі не знижується. Інтерес споживачів викликають не тільки нові авто, а й старі. Цим і користуються нечисті на руку люди, які викрадають машини. Крім перепродажу вкрадених автомобілів, дуже часто вони відправляються на розбір, для подальшого продажу на запчастини. Тому будь-який автомобіль і відповідно його власник знаходяться під загрозою. Автовикрадачі, найчастіше професіонали своєї «чорної справи», дуже добре знайомі з більшістю пристроїв проти викрадення і механізмів, стежать за появою новинок. Однак убезпечити себе все ж можливо.
 

Іммобілайзер - протиугінний засіб, який зупиняє роботу двигуна після того, як злочинець завів машину і проїхав частину шляху. Механізм роботи полягає в тому, що власник, за допомогою професіоналів програмує в пристрої поломку двигуна, можливо навіть не одну. Знає поломку тільки власник, а злочинець не стане втрачати час на діагностику і тим більше усунення причини несправності. Простіше буде залишити машину.

 

Автопейджер - служить доповненням до системи захисту. Можна дізнатися про напад на автомобіль, навіть якщо викрадач відключив сигналізацію. Запобігти викраденню за допомогою тільки цього пристрою не вийде.

 

GPS-трекер - дозволяє через супутникові канали зв'язку визначити де знаходиться автомобіль. 

 

Автосигналізація - дає можливість власнику зрозуміти, що авто викрадають або намагаються це зробити. Вони поділяються на два типи:

 - Односторонні. Такі сигналізації дозволяють керувати центральним замком, можуть блокувати двигун. Є датчик удару. Низька вартість.
 - Двосторонні. Цей вид сигналізації хороший тим, що є зворотній зв'язок з водієм. На РК-дисплеї брелка відображається інформація про те, є хто-небудь в машині, де знаходиться сама машина. Радіус дії таких брелків до 1500 метрів, тому важливо паркуватися у дворі будинку або офісу. При розтині дверей брелок подає вібраційний або звуковий сигнал.

 

Механічні засоби захисту. Видів такого захисту досить багато. Кожен з них по-своєму гарний. Вибір залежить від уподобань власника авто. Багато викрадачі, побачивши механічний засіб захисту, навіть не намагаються здійснити задумане. Отже, види механічного захисту:

 - Блокіратор перемикання коробки передач. Один з найпопулярніших видів.
 - Внутрішній блокіратор перемикання коробки передач. Такий вид захисту не видно, він захований під кожухом.
 - Блокіратор керма.
 - Протиугінні замки запалювання. Дуже складно підібрати ключ, але необхідно міняти штатний замок запалювання.
 - Блокіратор гальмівної системи. Після першого гальмування, колеса залишаються затиснутими. Гальмівна рідина блокує колодки.
 - Блокіратор педалей.
 - Блокіратор відкривання капота. Запобігає тільки ті види викрадення, які пов'язані з витяганням акумулятора або розтину блоку управління.
 - «Техноблок» - складна система блокування, оскільки прихована. Дозволяє блокувати гідравлічні системи.
 - Блокери. Являють собою додаткові штирі, які встановлені в дверях автомобіля.

 

Купити gps трекери, а також дізнатися детальнішу інформацію про програмно-апаратні комплекси моніторингу та охорони транспорту GRYPHON і «CAR TRACK», а також про систему супутникового моніторингу можна в компанії "Електронік Технолоджі" по тел .: +38 (044) 291 00 44, або E-mail: info@cars-control.com.ua

Top