F.A.Q. Обратная

связь

Документация Мобильное

приложение

 / Як gps моніторинг допомагає економити?
Опубликовано: 25/03/2019

Як gps моніторинг допомагає економити?

 
GPS-трекер служить для передачі і прийому інформації із супутниковим контролем об'єктів. Рішення купити gps-трекер стане максимально дієвим інструментом менеджменту для транспортних компаній, орієнтованих на прибуток. Прикладом по використанню супутникового моніторингу, як методу оптимізації бізнесу в сфері вантажоперевезень, є повсюдна європейська практика.
 
 
Які переваги у gps систем?
 
Управління автопарком з оптимізацією споживання палива та інших комерційних ресурсів - основна складова в кошторисі витрат на послуги з вантажоперевезень. Контроль витрати гсм, частка яких у витратах на утримання автопарку становить не менше половини, це не тільки ефективне їх використання. Контролююча функція полягає і у виключенні або, як мінімум, зменшенні випадків крадіжок з боку деякого корисливого водійського персоналу.
 
 
Моніторинг автотранспорту за допомогою GPS-контролера дозволяє налагодити компаніям, які займаються транспортними послугами, об'єктивну, незалежну від людського фактора, контролюючу структуру, яка:
 - гарантує якість обліку
 - підвищує виробничу дисципліну
 - підвищує конкурентоспроможність компанії
 - стабілізує безпеку руху автотранспорту
 
GPS-моніторинг автопарку збільшує прибутковість бізнесу без розширення штату. Мінімізація витрат забезпечується і для замовника, якому не знадобляться оплачувані послуги з відстеження руху вантажу. Інформація зі супутникового контролю однаково доступна для обох сторін контрактної угоди.
 
 
Додаткові витрати або економічна вигода?
 
Може здатися, що витрати на установку супутникового моніторингу стануть непродуктивними вкладеннями. І це тільки - на перший погляд. Gps стеження - нова інноваційна технологія, яка вирішує питання економії ресурсів з повною самоокупністю вкладень в неї за кілька місяців. Переваги вимірюються не тільки в матеріальному обчисленні. GPS-трекер - це:
 - зростання прибутку за рахунок економії гсм на несанкціонованих витратах, за рахунок оптимізації маршруту;
 - постійне спостереження через супутник за фізичним перебуванням транспортного засобу в реальному часі, оповіщення про недотримання маршрутної карти, профілактика  можливого викрадення автомобіля;
 - формування робочого графіка руху транспорту з урахуванням потенціалу співробітників (облік і контроль часу на повноцінний відпочинок водіїв);
 - онлайн-підтримка водіїв автотранспорту;
 - база для конструктивного діалогу з автоінспекцією.
 
 
Що втрачають транспортні компанії без gps-спостереження?
 
Не маючи в своєму розпорядженні досконалої системи контролю, транспортні парки не отримують дійсно об'єктивних даних для аналізу витрат палива з метою обґрунтованого регулювання закупівель гсм на майбутні періоди. Без GPS-трекера не вийде бути впевненим в пробігу автомобіля, в кількості зроблених рейсів, в числі і в місцях заправних операцій, в скоєнні несанкціонованих зливів.
 
 

Компанія Електронік Технолоджі надає повний спектр послуг з реалізації, встановлення та обслуговування сучасних систем GPS для контролю транспорту враховуючи всі побажання клієнта. Для установки даного обладнання, просто зв'яжіться з представниками нашої компанії.

 

Купити gps трекери, а також дізнатися детальнішу інформацію про програмно-апаратні комплекси моніторингу та охорони транспорту GRYPHON і «CAR TRACK», а також про систему супутникового моніторингу можна в компанії "Електронік Технолоджі" по тел .: +38 (044) 291 00 44, або E-mail: info@cars-control.com.ua

Top