F.A.Q. Обратная

связь

Документация Мобильное

приложение

 / Система GPS для контролю транспорту
Опубликовано: 08/12/2017

Система GPS для контролю транспорту

 

Сьогодні система GPS часто використовується транспортними компаніями для можливості моніторингу транспорту з метою скорочення впливу людського фактора на діяльність фірми. Також за рахунок застосування навігаційного обладнання можна віддалено контролювати переміщення важливих вантажів, поведінку водіїв. До того ж, GPS дозволяє своєчасно реагувати на форс-мажори, аж до можливості блокування двигуна автомобіля на відстані. Ставши користувачем системи GPS, клієнт отримує наступні можливості: контроль місцезнаходження авто, параметрів його швидкості, маршруту в реальному часі; знати, коли автомобіль знаходився на стоянці; контролювати навантаження і розвантаження машини. За всіма цими параметрами можна спостерігати, використовуючи звичайний комп'ютер.

 

Компанія Електронік Технолоджі надає повний спектр послуг з реалізації, встановлення та обслуговування сучасних систем GPS для контролю транспорту враховуючи всі побажання клієнта. Для установки даного обладнання, просто зв'яжіться з представниками нашої компанії.

 

Купити gps трекери, а також дізнатися детальнішу інформацію про програмно-апаратні комплекси моніторингу та охорони транспорту GRYPHON і «CAR TRACK», а також про систему супутникового моніторингу можна в компанії "Електронік Технолоджі" по тел .: +38 (044) 291 00 44, або E-mail: info@cars-control.com.ua

Top