F.A.Q. Обратная

связь

База

знаний

Мобильное

приложение

GPS/GLONASS мониторинг транспортных средств Защита от угона. Контроль топлива. Отслеживание местоположения обьектов в режиме реального времени. Создание отчётов по движению транспорта.
Вход в систему Web-мониторинга
ISMO - интерактивный WEB интерфейс
Используйте Интернет, чтобы увидеть свой автомобиль на карте мониторинга. узнать больше..

 / Лінійка автомобільних трекерів CAR TRACK
Опубликовано: 18/01/2018

 

Компанія Електронік Технолоджі пропонує Вашій увазі лінійку багатофункціональних автомобільних трекерів CAR TRACK до якої увійшли моделі CAR TRACK S654 та CAR TRACK M414.

 

Багатофункціональний програмно-апаратний комплекс моніторингу та охорони транспортних засобів CAR TRACK S654 призначений для дистанційного контролю транспортних засобів та інших віддалених об'єктів. Має можливість підключення додаткового обладнання з метою збору і передачі даних на сервер. Переважно використовується для моніторингу вантажного автотранспорту, сільськогосподарської та залізничної техніки, а так само інших об'єктів, де є потреба одночасно контролювати велику кількість датчиків. Маючи ступінь захисту IP65 (захист від пилу та вологи), програмно-апаратний комплекс CAR TRACK S654 може бути встановлений на плавзасоби. Підключення CAR TRACK S654 до системи GPS моніторингу ISMO дозволить скористатися широким функціоналом формування різних звітів по швидкості, пробігу і т.д.
 

CAR TRACK M414 - є продовженням лінійки CAR TRACK. Дана модель має малі габаритні розміри і вбудовані GPS і GSM антени, що спрощує монтаж модуля. В M414 передбачені цифровий інтерфейс RS485 і два універсальних входи/виходи, які конфігуруються і які можуть працювати як входами (дискретний, імпульсний або аналоговий), так і виходами для управління зовнішніми пристроями, що дає можливість підключення додаткового обладнання, з метою збору і передачі даних на сервер. У даному пристрої реалізована підтримка віддаленого оновлення ПЗ пристрою, що мінімізує трудовитрати на модернізацію його прошивки.
 

CAR TRACK M414

 

Купити gps трекери, а також дізнатися детальнішу інформацію про програмно-апаратні комплекси моніторингу та охорони транспорту GRYPHON і «CAR TRACK», а також про систему супутникового моніторингу можна в компанії "Електронік Технолоджі" по тел .: +38 (044) 291 00 44, або E-mail: info@cars-control.com.ua

 

Top