F.A.Q. Обратная

связь

Документация Мобильное

приложение

 / Лінійка автомобільних трекерів CAR TRACK
Опубликовано: 18/01/2019

Лінійка автомобільних трекерів CAR TRACK

 

Компанія Електронік Технолоджі пропонує Вашій увазі лінійку багатофункціональних автомобільних трекерів CAR TRACK до якої увійшли моделі CAR TRACK S654 та CAR TRACK M414.

 

Багатофункціональний програмно-апаратний комплекс моніторингу та охорони транспортних засобів CAR TRACK S654 призначений для дистанційного контролю транспортних засобів та інших віддалених об'єктів. Має можливість підключення додаткового обладнання з метою збору і передачі даних на сервер. Переважно використовується для моніторингу вантажного автотранспорту, сільськогосподарської та залізничної техніки, а так само інших об'єктів, де є потреба одночасно контролювати велику кількість датчиків. Маючи ступінь захисту IP65 (захист від пилу та вологи), програмно-апаратний комплекс CAR TRACK S654 може бути встановлений на плавзасоби. Підключення CAR TRACK S654 до системи GPS моніторингу ISMO дозволить скористатися широким функціоналом формування різних звітів по швидкості, пробігу і т.д.
 

CAR TRACK M414 - є продовженням лінійки CAR TRACK. Дана модель має малі габаритні розміри і вбудовані GPS і GSM антени, що спрощує монтаж модуля. В M414 передбачені цифровий інтерфейс RS485 і два універсальних входи/виходи, які конфігуруються і які можуть працювати як входами (дискретний, імпульсний або аналоговий), так і виходами для управління зовнішніми пристроями, що дає можливість підключення додаткового обладнання, з метою збору і передачі даних на сервер. У даному пристрої реалізована підтримка віддаленого оновлення ПЗ пристрою, що мінімізує трудовитрати на модернізацію його прошивки.
 

CAR TRACK M414

 

Купити gps трекери, а також дізнатися детальнішу інформацію про програмно-апаратні комплекси моніторингу та охорони транспорту GRYPHON і «CAR TRACK», а також про систему супутникового моніторингу можна в компанії "Електронік Технолоджі" по тел .: +38 (044) 291 00 44, або E-mail: info@cars-control.com.ua

 

Top