F.A.Q. Обратная

связь

Документация Мобильное

приложение

 / GPS трекер в автомобілі
Опубликовано: 25/10/2017

GPS трекер в автомобілі

 

У загальному вигляді GPS трекер містить модулі зв'язку із супутниками (GPS сигнал), із мобільними телефонами (GSM сигнал) і з сервером (GPRS сигнал).
Трекер, отримуючи сигнали від декількох супутників, вибирає з них мінімум чотири з найсильнішими сигналами і визначає відстань до них. За цими даними визначаються координати об'єкта.

 

Вичислені координати можуть передаватися на мобільний телефон у вигляді SMS повідомлень або на сервер. Інформація з останнього через мережу інтернет доступна на будь-якому пристрої з вбудованим браузером і представляється картою з нанесеним становищем об'єкта. Для зв'язку з GPS трекером використовується SIM-карта.

 

ФУНКЦІОНАЛЬНІ МОЖЛИВОСТІ

Ознайомившись з можливостями трекерів, можна однозначно визначити чи буде пристрій задовольняти вимоги власника особового авто або керівника автотранспортного підприємства. У загальному випадку GPS трекер дозволяє реалізувати наступні функції:

 

 - Позиціонування транспортного засобу із зазначенням дати, часу і швидкості руху;
 - Установка дозволеної зони знаходження авто, наприклад, район, місто, область;
 - Контроль витрати палива;
 - Ведення журналу маршрутів і подій;
 - Отримання моментальних повідомлень про перевищення швидкості, виключенні або демонтажі пристрою, при виході із зони, при несанкціонованому доступі;
 - Вибір безперервного або інтервального режимів відстеження;
 - Блокування двигуна;
 - Хронометраж зупинок.

 

Навіть часткове використання цих функцій дозволяє здійснити деякі цільові програми, які вирішують завдання економії палива, оптимізації маршрутів, виключення лівих рейсів і безпеки автотранспорту. Так, наприклад, реалізація першого завдання дозволяє скоротити витрату палива на 10 - 25% за рахунок виключення «зливу» палива і «коригування» показань спідометра, а уточнення маршрутів переміщення з урахуванням поточної ситуації - скоротити довжину пробігу на 15%.

 

Природно, що результати залежать і від свідомості водіїв. Для них GPS трекер можуть бути як свідками, так і адвокатами. Все залежить від ситуації: журнал історій фіксує і може надати як обвинувальні, так і виправдовувальні факти, що дисциплінує водіїв і сприяє створенню довірчої обстановки в колективі.

 

Купити gps трекери, а також дізнатися детальнішу інформацію про програмно-апаратні комплекси моніторингу та охорони транспорту GRYPHON і «CAR TRACK», а також про систему супутникового моніторингу можна в компанії "Електронік Технолоджі" по тел .: +38 (044) 291 00 44, або E-mail: info@cars-control.com.ua

Top