F.A.Q. Обратная

связь

Документация Мобильное

приложение

 / GPS моніторинг пасажирських перевезень
Опубликовано: 15/12/2017

GPS моніторинг пасажирських перевезень

 

GPS моніторинг - система глобального позиціонування, що дозволяє відстежувати стан різних об'єктів, в тому числі транспортних засобів, спрощувати навігацію і розробку маршрутів. Дана система добре підходить для використання на громадському транспорті, в службах таксі, а також для корпоративного транспорту, задіяного в пасажирських перевезеннях. Необхідність використання GPS моніторингу продиктована широкими можливостями даної системи:

 

 - Відстеження пересування транспорту в реальному часі
 - Моніторинг дотримання маршруту при русі
 - Позиціонування вантажів, моніторинг їх пересування
 - Прокладка маршрутів при далеких рейсах
 - Інтеграція у єдиній системі контролю та моніторингу транспорту

 

 

До основних переваг системи GPS моніторингу можна віднести великий вибір докладних карт і хорошу адаптацію до використання на території країни. Використання цієї системи часто дозволяє отримати більш точні дані при складанні маршруту.

 

Компанія Електронік Технолоджі надає повний спектр послуг з реалізації, встановлення та обслуговування сучасних систем GPS для контролю транспорту враховуючи всі побажання клієнта. Для установки даного обладнання, просто зв'яжіться з представниками нашої компанії.

 

Купити gps трекери, а також дізнатися детальнішу інформацію про програмно-апаратні комплекси моніторингу та охорони транспорту GRYPHON і «CAR TRACK», а також про систему супутникового моніторингу можна в компанії "Електронік Технолоджі" по тел .: +38 (044) 291 00 44, або E-mail: info@cars-control.com.ua

Top