F.A.Q. Документация Обратная связь
GPS/Глонасс мониторинг транспортных средств Защита от угона. Контроль топлива. Отслеживание местоположения обьектов в режиме реального времени. Создание отчётов по движению транспорта.
+38 044 291 00 44
ISMO - интерактивный WEB интерфейс
Используйте Интернет, чтобы увидеть свой автомобиль на карте мониторинга. узнать больше..

 / GPS моніторинг кур'єрських служб
Опубликовано: 21/04/2017

 

Оперативність, своєчасність і якість виконання роботи по доставці того чи іншого замовлення - це принципи сучасних кур'єрських служб. Саме на цих принципах будується довіра клієнта до конкретної служби. Система GPS Глонасс моніторингу та контролю Cars-Control пропонує нові шляхи підвищення прибутковості за рахунок оптимізації логістики, контролю за витратою і списанням палива в службах доставки. Встановивши gps модуль CAR TRACK або GRYPHON, Ви з невеликими витратами і зусиллями зможете поліпшити роботу свого автопарку, тим самим спростивши роботу диспетчерам, і при цьому, отримавши можливість оптимізувати і знизити витрати. У своїй роботі, використовуючи інноваційні рішення, ми націлені на результат - це оптимізація бізнес-процесів наших клієнтів, індивідуальний підхід до яких дозволяє задовольнити потреби кожного з них.
 

Переваги впровадження системи супутникового моніторингу Cars-Control для служб доставки:

 

 

Є можливість вибрати відповідний тарифний план і підключити до web сервісу ISMO стільки транспортних засобів, скільки Вам буде необхідно.
 


Купити gps трекери, а також дізнатися детальнішу інформацію про програмно-апаратні комплекси моніторингу та охорони транспорту GRYPHON і «CAR TRACK», а також про систему супутникового моніторингу можна в компанії "Електронік Технолоджі" по тел .: +38 (044) 291 00 44, або E-mail: info@cars-control.com.ua

Top