F.A.Q. Обратная

связь

Документация Мобильное

приложение

 / Для чого потрібен GPS моніторинг?
Опубликовано: 22/05/2017

Для чого потрібен GPS моніторинг?


GPS-моніторинг транспорту потрібен для того, щоб безперервно контролювати переміщення транспорту, включаючи як пройдений шлях, так і витрачений на це час. Ще недавно така можливість була доступна тільки великим транспортним компаніям, що володіють великим штатом автотранспорту і широкими фінансовими можливостями. Сьогодні ж супутниковий моніторинг доступний практично кожному.
   Так для чого ж власне потрібні GPS трекери? У даних пристроїв є досить багато сфер застосування. Наприклад, транспортні компанії використовують gps модулі для стеження за своїм автотранспортом, за маршрутом їх руху і тим, як вони вкладаються в терміни прибуття. Компанії, які здійснюють пасажироперевезення теж використовують gps обладнання з аналогічною метою - відстежувати маршрути руху, щодобовий пробіг і т.д.
    GPS-трекери також дуже допомагають у разі викрадення автомобіля. Пристрій постійно передає своє місцезнаходження, а відповідно, Ви точно знаєте, де шукати своє авто.
    На поточний момент існує вже п'ять поколінь трекінгових систем.
Перше покоління було досить примітивним і навіть не підтримувало можливості спостереження в онлайн-режимі. Рахувати дані можна було тільки після прибуття транспортного засобу до точки призначення, де спеціальне обладнання дозволяло переглянути збережені дані.
   Друге покоління трохи просунулося вперед в сторону розширення функціональності. Всі необхідні дані надходили на спеціальні сервера за допомогою дзвінків і повідомлень.
   Третє покоління систем моніторингу працювало через супутникові мережі, що дозволило нарешті домогтися можливості контролювати об'єкти в режимі реального часу. Для цього застосовувалося спеціалізоване програмне забезпечення, яке було встановлено на робоче обладнання користувачів і на приймальні сервера.
   Четверте покоління стало ще більш мобільним. Для ефективної роботи йому необхідно було лише спеціальний додаток, а сервер міг працювати з тисячами користувачами одночасно. Однак така надцентралізація і стала головним недоліком трекерів четвертого покоління.
    Найсучасніше на сьогодні, п'яте покоління, працює вже за принципом «хмари». Є головний глобальний сервер, а також безліч проміжних серверів, що забезпечують зв'язок з окремими комп'ютерами. Завдяки такій системі користувачі отримують необхідні дані в найкоротші терміни.
   

Компанія «Електронік Технолоджі» надає gps обладнання і gps Глонасс системи моніторингу власного виробництва хорошої якості і за вигідними цінами. Завдяки web сервісу ISMO можна відстежувати місце свого перебування, пробіг, історію маршруту транспорту. Для існуючих, а також для нових клієнтів, є можливість підключитися до наступних тарифних планів - «Безкоштовний», «Бізнес» і «Інтегратор».

 

Купити gps трекери, а також дізнатися детальнішу інформацію про програмно-апаратні комплекси моніторингу та охорони транспорту GRYPHON і «CAR TRACK», а також про систему супутникового моніторингу можна в компанії "Електронік Технолоджі" по тел .: +38 (044) 291 00 44, або E-mail: info@cars-control.com.ua

Top