F.A.Q. Обратная

связь

Документация Мобильное

приложение

 / Який спосіб установки GPS вибрати?
Опубликовано: 24/10/2017

Який спосіб установки GPS вибрати?

 

Багато людей зараз розпочали установку систем GPS в своїх автомобілях. Вона робить подорож і водіння більш безпечним і зручним. Нові моделі автомобілів поставляються з цими пристроями, вмонтованими в них. Якщо ви хочете встановити цю систему в своєму автомобілі, подумайте над тим, який спосіб установки ви бажаєте.

 

Є багато варіантів, з яких можете вибрати найбільш зручний для вас. Систему GPS можна розмістити на підставці в середині приладової панелі. Це менш популярний варіант - відволікає водія від дороги, так як потрібно повернути голову, щоб подивитися на екран. Другий варіант - вбудована автоматизована система GPS, яка знаходиться всередині двигуна. Це дуже зручно, так як пристрій не займає простір лобового скла, що забезпечує водієві максимальну видимість. Голосові команди будуть вказувати можливі повороти. Все, що вам необхідно зробити, - вказати адресу того місця, до якого ви прямуєте, і датчик занесе необхідну інформацію в навігаційну систему.

 

Ще один варіант - монтаж навігаційного блоку (різних стилів і конструкцій) на лобовому склі автомобіля. Ви можете вибрати маленьких або середніх розмірів. Єдиний недолік цього навігатора - відсутність видимості. А вам потрібна система навігації, яка заважає огляду дороги? Ви, звичайно, можете дивитися на спідометр, але це теж певною мірою відволікає увагу.

 

Дуже популярна в наші дні система GPS, в якій навігатор розміщують на приладовій панелі трохи нижче рівня очей. Він займає набагато менше місця, ніж на стійці лобового скла, і набагато зручніше. Для легкого і зручного перегляду ви можете встановити його ближче до датчика рівня палива або спідометру. Таким чином, не відриваючи очей від дороги, зможете користуватися системою навігації.

 

Незалежно від того, який спосіб ви оберете для установки системи GPS і скільки витратите на це грошей, знайте - ви придбали вигідну і зручну систему.

 

Купити gps трекери, а також дізнатися детальнішу інформацію про програмно-апаратні комплекси моніторингу та охорони транспорту GRYPHON і «CAR TRACK», а також про систему супутникового моніторингу можна в компанії "Електронік Технолоджі" по тел .: +38 (044) 291 00 44, або E-mail: info@cars-control.com.ua

Top