F.A.Q. Обратная

связь

Документация Мобильное

приложение

 / GPS-система допомагає проти викрадень
Опубликовано: 17/11/2017

GPS-система допомагає проти викрадень

 

Безпека транспортного засобу для власника автомобіля має важливе, першорядне значення і сприяє тому, що він прагне максимально вдосконалити захист свого автомобіля.

 

Розвиток і вдосконалення науки і техніки не стоїть на місці і пропонує в якості засобу захисту новітній і унікальний за своїми функціональними властивостями пристрій, принцип роботи якого полягає в тому, що в разі викрадення або розкрадання автомобіля, прилад має можливість передати інформацію про місцезнаходження автомобіля. При цьому передача даних забезпечується за допомогою використання GPS - технологій. Сам механізм визначення положення зниклого автомобіля дуже простий. За допомогою приймача визначають координати розташування пристрою, що знаходиться в автомобілі, який шукають, після чого на веб-систему по каналам GPRS приходить оповіщення з необхідними даними.

 

Пристрій як правило має малі розміри і досить компактний, що дозволяє заховати його від очей викрадача (як правило. це важкодоступне місце). де викрадач його не виявить і не зможе позбутися. GPS-трекер постійно знаходиться в активному режимі і ви зможете дивитися онлайн за переміщенням автомобіля.

 

Автолюбитель, який вирішив придбати подібного роду прилад захисту автомобіля, отримає найбільш ефективний засіб, що надає йому можливість оперативно і без затримок визначити місцезнаходження викраденого автомобіля. Малі габарити приладу дозволяють заховати його в салоні машини, для того, щоб викрадач не виявив і не позбувся від нього.

 

Купити gps трекери, а також дізнатися детальнішу інформацію про програмно-апаратні комплекси моніторингу та охорони транспорту GRYPHON і «CAR TRACK», а також про систему супутникового моніторингу можна в компанії "Електронік Технолоджі" по тел .: +38 (044) 291 00 44, або E-mail: info@cars-control.com.ua

Top