F.A.Q. Обратная

связь

Документация Мобильное

приложение

 / GPS / ГЛОНАСС супутниковий моніторинг
Опубликовано: 30/10/2017

GPS / ГЛОНАСС супутниковий моніторинг

 

GPS / ГЛОНАСС системи, що застосовуються в автомобільному вантажному транспорті, дають можливість провести поліпшення в продуктивності і збільшити економію коштів.
Для компаній, які володіють вантажним транспортом, вартість палива, що витрачається може становити до 30 відсотків від загального обсягу операційних витрат. GPS / ГЛОНАСС системи є одним з ключів до збільшення прибутковості автотранспортних компаній.

 

GPS / ГЛОНАСС системи дають можливість транспортним компаніям управляти своїми активами більш ефективно. Правильне використання систем призведе до значних поліпшень продуктивності і ефективності, скорочення пробігу вантажних автомобілів і експлуатаційних витрат, зменшенню витрати палива. В останні кілька років стався ряд значних змін в технології GPS / ГЛОНАСС, які дозволили зробити систему більш практичною і доступною. З кожним роком кількість транспортних компаній, що використовують GPS / ГЛОНАСС системи в своєму бізнесі, неухильно зростає.

 

Існує безліч різних типів GPS / ГЛОНАСС систем, які потрапляють під опис слова "Телематика". Однак всі вони, як правило, можуть бути визначені як віддалені пристрої контролю та моніторингу транспортних засобів, водіїв і причепів. Телематична система зазвичай складається з трьох компонентів - бортовий комп'ютер, супутниковий приймач (GPS / ГЛОНАСС, GPRS, GSM) і пристрої зв'язку, які, в більшості випадків, об'єднані в єдиний пристрій в автомобілі. GPS-приймач передає отриману інформацію в пристрій зв'язку, який потім відправляє її на комп'ютер, розташований у представника транспортної компанії. Все частіше пропонується використовувати телематичні системи в якості веб-додатків. Це дозволяє менеджерам переглянути і оцінити роботу транспорту дистанційно, де б вони не знаходилися. Цей спосіб роботи дозволяє відмовитися від складних установок обладнання в приміщеннях транспортних компаній.

 

Використання телематичних систем є надзвичайно корисними для моніторингу продуктивності транспортних засобів і водіїв. Тепер стиль водіння можна контролювати! Дані можуть бути використані менеджером для моніторингу, оцінки продуктивності автомобіля і ідентифікувати водія, якому слід пояснити принципи економічного водіння. Деякі телематичні системи в змозі виявити дефекти, і можуть допомогти зберегти автомобіль працюючим максимально ефективно, зводячи до мінімуму викиди.

 

Телематичні системи, що використовуються на автомобілі та причепі, GPS / ГЛОНАСС-пристрій і додаткове програмне забезпечення, дозволяють оператору точно визначити місце розташування транспортного засобу або причепа на карті. Шляхом відстеження і запам'ятовування маршрутів вони можуть допомогти контролювати і зменшити пробіг транспортного засобу поза маршрутом. Великою перевагою для новітніх телематичних систем є можливість установки обмежень маршруту - оповіщення оператора при будь-якому несанкціонованому русі.

 

Відстеження переміщення вантажу в реальному часі не тільки підвищує рівень обслуговування клієнтів, а й допомагає в нагрузочному плануванні, мінімізує порожні пробіги і, що важливо, дозволяє значно скоротити викиди в атмосферу.

 

Купити gps трекери, а також дізнатися детальнішу інформацію про програмно-апаратні комплекси моніторингу та охорони транспорту GRYPHON і «CAR TRACK», а також про систему супутникового моніторингу можна в компанії "Електронік Технолоджі" по тел .: +38 (044) 291 00 44, або E-mail: info@cars-control.com.ua

Top